Parkovanie v Trenčíne

Informácie sú dostupné TU:

Komunálne voľby 2022

POĎME VOLIŤ

Som Trenčan a som jedným z vás. Mnohí ma poznáte ako občianskeho aktivistu a aj vďaka tomu som získal cenné skúsenosti v oblasti verejnej správy. 
Trenčín potrebuje zmenu TU a TERAZ. Preto na vás apelujem, krúžkujte v sobotu číslo 1. Krúžkujte nový impulz pre Trenčín.

Mám rád naše mesto. Som pripravený riešiť jeho problémy, aj bez osobných útokov

Som človek z praxe a nerobím veci vypočítané na efekt. Nebudem prichádzať s oneskorenými riešeniami tesne pred voľbami. Snažím sa v sporoch neskĺznuť do osobnej roviny. Ľudí s odlišnými názormi neurážam. Poukazujem na vážne problémy, ktoré sa v Trenčíne dlhé roky neriešili, hoci mesto malo potrebné nástroje. Mám kvalifikáciu na to, aby som ich vedel posúdiť. Svoju volebnú kampaň staviam na faktoch a podložených argumentoch.

Tak ako v mojom novom videu, kde reagujem na ďalší útok protikandidáta na moju osobu. Pripomínam, že v spomínanej veci schátraného cestného mosta sa pán primátor podivuhodne zaktivizoval opäť až počas volebnej kampane.

Program moderného Trenčína podľa Miloša Mičegu

Spolu s mojim tímom sa zasadíme o presadenie týchto hlavných priorít

Miloš Mičega

Moderný Trenčín

Inovujme zaužívané a zmeňme veci k lepšiemu! Rozvíjať potenciál mesta je mojou prioritou. Viem, že Trenčín má na viac, a preto budem robiť všetko preto, aby držal krok s modernými mestami 21. storočia.

Miloš Mičega

O mne

Trenčín je mojim domovom, v ktorom žijem už 52 rokov. Prežil som tu krásne aj ťažšie momenty svojho života, no Trenčín bol vždy mojím útočiskom. Myslím na budúcnosť Trenčína, a preto chcem dať nášmu mestu nový impulz. Svoje nápady na zlepšenie v infraštruktúre, športe a kultúre pretvorím do hmatateľnej podoby.

Miloš Mičega v médiách

Vybrané články, ktoré som publikoval o iniciatívach v našom meste

Miloš Mičega verzus Richard Rybníček- Všetko po starom

Miloš Mičega verzus Richard Rybníček- Všetko po starom

Ďalšia diskusia s pánom primátorom ukázala, že je spokojný s tým, ako sa veci majú. Sám priznáva, že nezaručuje posun. Trečnín však potrebuje zmenu.
Čítať viac...

Miloš Mičega verzus Richard Rybníček – konečne spolu v televíznej debate. Pozrite sa, o čom bola

Miloš Mičega verzus Richard Rybníček – konečne spolu v televíznej debate. Pozrite sa, o čom bola

Prečo je Trenčín v hodnotení rebríčka Transparency International jedným z najhorších miest na Slovensku z hľadiska nakladania s majetkom? Čítať viac...

Galéria

Vyberáme najnovšie príspevky z galérie