18. Neformálna turistická CR Rallye

18. NEFORMÁLNA TURISTICKÁ CR RALLYE

26. septembra 2015 (sobota)

Mesto TrenčínRegionálna rada klubu slovenských turistov usporiadali “ dňa 26. septembra 2015 pri príležitosti  „Svetového dňa cestovného ruchu“ 18. NEFORMÁLNU TURISTICKÚ CR RALLYE.

Začiatok trasy bol na železničnej stanici v Trenčíne a cieľ na Kubranskej kyselke. S kolegami Bacom a Horným sme sa podujatia zúčastnili ako zástupcovia Mesta Trenčín. Cieľ trasy bol v mestskej časti SEVER.

Ak by niekto očakával, že naša účasť bola v aktívnej podobe, tak sa musím priznať, že bola len v tej ceremoniálnej. Účastníkov sme prekvapili v cieli a zúčastnili sme sa pri slávnostnom ukončení celej akcie.

Občas si zvyknem dávať záväzky, tak skúsim jeden aj teraz. Ak sa mi to podarí, tak na budúci rok bude moja účasť v aktívnej podobe, síce nie ako člen turistickej organizácie, ale ako turista – hosť. Možno sa pridajú aj kolegovia. Či nie?

PS : Predsa sme účastníkom priniesli jednu dobrú správu. Dňa 16. septembra poslanci MsZ v Trenčíne schválili založenie Oblastnej organizácie cestovného ruchu „TRENČÍN A OKOLIE“. Taký malý darček k Svetovému dňu cestovného ruchu.

Posledná je spoločná fotografia s najstaršou účastníčkou pochodu, s pani Martou Trebatickou z Trenčína. U žien sa vek neprezrádza, ale dovolím si spraviť výnimku. Deväťdesiatročná dáma - viac TU :          cestovny-ruch/osobnost

Regionálna rada klubu slovenských turistov - viac TU :          www.ksttn.sk

O turistickom oddiele KST TTS Trenčín - viac TU :          www.ksttts.dubnica.eu