Poďakovanie Trenčanom a pozvánka ku voľbám

Zdroj : MY Trenčín, Petit Press IČO 35790253

Dňa 7. novembra 2018

Moje meno je Ing. Miloš Mičega a v prvom rade sa chcem poďakovať všetkým Trenčanom za doterajšiu podporu. Ďakujem aj môjmu tímu, bez ktorého by som nedokázal zvládnuť niekoľkomesačnú kampaň.

Som veľmi rád, že dianie v našom meste občanov zaujíma, o čom som sa niekoľko krát sám presvedčil. Budem sa snažiť aj naďalej vykonávať pre vás prácu, minimálne tak ako doteraz a teším na našu spoločnú cestu ZA LEPŠÍ TRENČÍN.

Prečo chcem byť primátorom:

Viem, čo znamená poctivo a svedomito sa venovať odbornej práci, ale aj neustále pracovať na sebe. Venujem sa stavebníctvu. Trenčín je moje rodné mesto, tu som vyrastal a žijem celý svoj život.

Môj životný príbeh je ako popísaná kniha, ktorá je otvorená pre všetkých Trenčanov.

Nemám čo skrývať, som jeden z Vás, poznáte ma, žijem tu medzi Vami.

Mám rád svoje rodné mesto, som HRDÝ Trenčan, som ZA LEPŠÍ TRENČÍN.

Využívam tento priestor k tomu, aby som vás pozval ku komunálnym voľbám, ktoré sa konajú už túto sobotu, t.j. dňa 10.11.2018 od 7.00 do 22.00. Veľa bolo už popísaného a ešte viac povedaného, preto sa viac nebudem rozpisovať ďalšími informáciami a posolstvami. :)

Do týchto volieb vstupujem ako NEZÁVISLÝ KANDIDÁT na primátora mesta Trenčín.

Milí Trenčania, som rád, že sa mi podarilo spojiť a získať podporu širokého spektra politických strán a hnutí, vrátane Občianskej koalície v Trenčíne, ale aj získať podporu protikandidátov na post primátora, ktorí odstúpili v prospech mojej osoby.

Držím sa hesla:
„Primátor nerozdeľuje, primátor spája.“

...Nech sa nám darí...

Ing. MILOŠ MIČEGA

Nech sa páči, tu je link na celý zverejnený článok :