Trenčín – horúci súboj kandidátov na post primátora

Zdroj : MY Trenčín, Petit Press IČO 35790253

Dňa 23. októbra 2018

Uviedli, že

"Dátum 10. november 2018 sa bezpochyby zapíše do pamäti občanov mesta Trenčín."

Plne sa stotožňujem nielen s nadpisom, ale aj s úvodnou vetou článku. Požičal som si ju z komerčného článku zverejneného v MY Trenčín z utorka 23. októbra 2018.

A čo píšu ?

V tento deň sa rozhodne o budúcnosti občanov Trenčína a ovplyvní životy všetkých ľudí žijúcich v tomto meste rozpínajúcom sa v centre stredného Považia.

Všetci obyvatelia veria v priaznivý výsledok tohtoročných volieb, ktorý prinesie zlepšenie predchádzajúceho stavu či akékoľvek iné plnohodnotné skvalitnenie chodu každodennej existencie.

Predpokladáme, že sa v príhodný deň hlasovania stane Trenčín 3. najsledovanejším mestom Slovenska po Bratislave a Košiciach. Obyvatelia v hojnom počte sú presvedčení, že pôjde o rovnocenný súboj medzi dvoma silnými kandidátmi.

Za vážneho kandidáta na primátora mesta Trenčín, ktorý má podľa nás navrch svojou húževnatosťou, podieľajúci sa na zveľaďovaní mesta, organizujúci akcie pre obyvateľov mesta a predovšetkým pracujúceho na informovanosti občanov Trenčína považujú Ing. Miloša Mičegu, aktuálne poslanca mestskej časti SEVER v Trenčíne a krajského poslanca TSK, ktorý je tiež v súčasnosti na pozícii referenta a vedúceho Spoločného stavebného úradu v Trenčianskych Tepliciach.

Nech sa páči, tu je link na celý zverejnený článok :