Danica Birošová sa vzdala kandidatúry na post primátorky Trenčína

Ďakujem za tento ústretový krok, ktorý je pre mňa povzbudzujúci. Verím, že spoločnými silami zlepšíme náš Trenčín a život občanov v našom meste. Urobím všetko, čo bude v mojich silách pre naplnenie spoločných cieľov.

                                                                                                  

Čo napísali ?

Zdroj : MY Trenčín, Petit Press IČO 35790253

Dňa 31. októbra 2018

Poslankyňa mestského zastupiteľstva Danica Birošová sa vzdala kandidatúry na post primátorky Trenčína.Vo voľbách podporila kandidáta Miloša Mičegu.

„Po zhodnotení predbežných výsledkov som sa rozhodla presadiť svoj volebný program prostredníctvom, podľa môjho názoru najsilnejšieho kandidáta na primátora, ktorý má najlepšie vyhliadky uspieť,“ zdôvodnila svoje rozhodnutie stiahnuť kandidatúru za primátorku Birošová. To je podľa nej Miloš Mičega.

Birošová bude kandidovať len za poslankyňu do mestského zastupiteľstva.

„Je jasné, že voľby môže vyhrať iba jeden kandidát. Dohodli sme sa, že ten, kto má nižšie preferencie, tak sa vzdá v prospech silnejšieho kandidáta. Musím povedať, že dnes nie je dôležité, kto bude primátorom, len nech to nie je aktuálny primátor mesta, Richard Rybníček,“ povedala na brífingu Birošová.

Miloš Mičega za podporu od Danici Birošovej poďakoval.

„V programe máme mnohé prieniky a spoločné ciele. Urobím všetko, čo bude v mojich silách pre ich naplnenie," reagoval Mičega.

.
.
.
.

Nech sa páči, tu je link na celý zverejnený článok :